• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

42510000-4 – «ТЕПЛООБМІННИКИ, КОНДИЦІОНЕРИ ПОВІТРЯ, ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ПРИСТРОЇ»

Оголошено тендер

209 460.00 UAH
Номер: ae6bc7554f0649ec98b9835f191e73d8
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-07-003038-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Одеський державний аграрний університет
Замовник: Одеський державний аграрний університет
Очікувана вартість: 209 460.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 42510000-4 – «ТЕПЛООБМІННИКИ, КОНДИЦІОНЕРИ ПОВІТРЯ, ХОЛОДИЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ФІЛЬТРУВАЛЬНІ ПРИСТРОЇ»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 07.11.2023 13:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума209 460.00 UAH