-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 42990000-2 Машини спеціального призначення різні (Установка для обслуговування автомобільних кондиціонерів).
Тендер Prozorro UA-2023-11-06-015398-a
Торги не відбулися
117 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 588.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 588.00 UAH
Період уточнення:
06.11.2023 18:45 - 12.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим