-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 42990000-2 Машини спеціального призначення різні (Установка для обслуговування автомобільних кондиціонерів).
Тендер Prozorro UA-2023-11-06-015398-a
Торги не відбулися
117 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 588.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 588.00 UAH
Номер:
f255da4b0c574941af4509f1f3e9c960
Внутрішній номер закупівлі:
19532112
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-06-015398-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536797
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, бул. Т. Шевченка 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пазинич Лариса Миколаївна 380442352262 mvpub@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
117 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.11.2023 18:45 - 12.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2023 18:45 - 15.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴117 600.00 Код ДК 021:2015 – 42990000-2 Машини спеціального призначення різні (Установка для обслуговування автомобільних кондиціонерів).