• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 42990000-2 Машини спеціального призначення різні (Установка для обслуговування автомобільних кондиціонерів).

Оголошено тендер

117 600.00 UAH
Номер: 75a299840a5e4f03914fcdb98d42b6ed
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-06-008030-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»
Очікувана вартість: 117 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 – 42990000-2 Машини спеціального призначення різні (Установка для обслуговування автомобільних кондиціонерів).
Примітки: Місце знаходження Замовника: 01032, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 56, Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями, Зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різні
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 06.11.2023 18:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума117 600.00 UAH