-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей (Подільський лісовий офіс)
Тендер Prozorro UA-2023-11-03-005254-a
Комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей (Подільський лісовий офіс) (ДК 021:2015: 71251000-2 Геодезичні послуги у галузях архітектури та будівництва)
Завершена
6 301 019.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 32 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 32 000.00 UAH
Період уточнення:
03.11.2023 11:40 - 16.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим