-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей (Подільський лісовий офіс)
Тендер Prozorro UA-2023-11-03-005254-a
Комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей (Подільський лісовий офіс) (ДК 021:2015: 71251000-2 Геодезичні послуги у галузях архітектури та будівництва)
Завершена
6 301 019.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 32 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 32 000.00 UAH
Період оскарження:
03.11.2023 11:40 - 16.12.2023 00:00
Скарга
Виконана замовником
Скарга
Номер:
164479eaa92c4a56aefc8acce85392a3
Ідентифікатор запиту:
UA-2023-11-03-005254-a.c1
Назва:
Скарга
Скарга:
Дискримінаційні вимоги Тендерної документації
Пов'язані документи:
Учасник
- Додаток 1 (3).docx 07.11.2023 21:24
- Сертифікат сертиф.землевпор..pdf 07.11.2023 22:58
- Відгук.pdf 07.11.2023 22:58
- Договори на право корист..pdf 07.11.2023 22:58
- Скарга на дискрим.умови ТД.docx 07.11.2023 23:04
- Скарга на дискрим.умови ТД (1).pdf 07.11.2023 23:04
- Лист геокадастр.pdf 07.11.2023 23:04
- рішення від 09.11.2023 № 17960.pdf 09.11.2023 19:05
- інформація про резолютивну частину рішення від 15.11.2023 № 18389.pdf 16.11.2023 14:13
- рішення від 15.11.2023 № 18389.pdf 20.11.2023 15:30
- додатки 3.zip 13.11.2023 18:20
- Лист ДП Ліси України № 8476_9.1-2023 від 25_10_2023.pdf 13.11.2023 18:20
- додатки 1.zip 13.11.2023 18:21
- Лист № 28-0_10-285_2-23 від 27_10_2023.pdf 13.11.2023 18:21
- Пояснення по скарзі ДЗК+.pdf 13.11.2023 18:21
- Поясненняпо скарзі ДЗК+.docx 13.11.2023 18:21
- додатки 2.zip 13.11.2023 18:21
- Додатки 4.zip 14.11.2023 18:44
- Додатки 5.zip 14.11.2023 18:44
- ПРОТОКОЛ № 62 (виконання рішення АМКУ земля Тернопільська Хмельницька та Чернівецька обл).docx 14.12.2023 10:36
Дата прийняття скарги до розгляду:
07.11.2023 21:32
Дата розгляду скарги:
15.11.2023 10:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
09.11.2023 19:05
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
20.11.2023 15:30
Коментар замовника щодо усунення порушень:
ПРОТОКОЛ № 62
РІШЕННЯ УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ
14 грудня 2023 р. м. Київ
20.11.2023 р. уповноваженою особою через електронну систему закупівель було отримано рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 15.11.2023 № 18389-р/пк-пз (надалі – Рішення) за результатами розгляду скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «ДЗК+» щодо проведення процедури закупівлі за ДК 021:2015: 71250000-5 архітектурних, інженерних та геодезичних послуг (комплексу робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей (Подільський лісовий офіс)) (оголошення № UA-2023-11-03-005254-a від 03.11.2023 р.).
Вказаним Рішенням ДП «Ліси України» було зобов’язано внести зміни до тендерної документації, які були зазначені у мотивувальній частині Рішення.
Відповідно до частини 22 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» рішення органу оскарження набирають чинності з дня їх прийняття та є обов’язковими для виконання замовниками, особами, яких вони стосуються.
Зважаючи на викладене та з метою виконання Рішення та керуючись статтями 11 і 18 Закону України «Про публічні закупівлі», а також п. 54 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами) (далі - Особливості), уповноважена особа вирішила:
1. Затвердити тендерну документацію на закупівлю за ДК 021:2015: 71250000-5 архітектурних, інженерних та геодезичних послуг (комплексу робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей (Подільський лісовий офіс)) у новій редакції.
2. Відповідно до абзацу 3 пункту 54 Особливостей продовжити кінцевий строк подання тендерних пропозицій до 19 грудня 2023 року.
3. Забезпечити оприлюднення тендерної документації у новій редакції та переліку змін, що вносяться, у встановленому порядку.
4. Забезпечити повідомлення у встановленому порядку Постійно діючу адміністративну колегію Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель про рішення прийняте даним протоколом.
Уповноважена особа _______________ Т.В. Мельник