-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей (Подільський лісовий офіс)
Тендер Prozorro UA-2023-11-03-005254-a
Комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей (Подільський лісовий офіс) (ДК 021:2015: 71251000-2 Геодезичні послуги у галузях архітектури та будівництва)
Завершена
6 301 019.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 32 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 32 000.00 UAH
Номер:
230f4c2128e64a2d83a13599d4000e8f
Внутрішній номер закупівлі:
19506480
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-03-005254-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Наталія Сергіївна natalia.shevchuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 301 019.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.11.2023 11:40 - 16.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2023 11:40 - 19.12.2023 01:00
Аукціон:
20.12.2023 14:31 - 20.12.2023 15:06
Період кваліфікації:
20.12.2023 15:06 - 12.01.2024 13:44
Період завантаження договору:
18.01.2024 00:00 - 28.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 301 019.40 комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей (Подільський лісовий офіс)