-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Полтавської та Харківської областей (Слобожанський лісовий офіс)
Тендер Prozorro UA-2023-11-02-012874-a
Комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Полтавської та Харківської областей (Слобожанський лісовий офіс) (ДК 021:2015: 71251000-2 Геодезичні послуги у галузях архітектури та будівництва)
Завершена
42 670 692.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 214 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 214 000.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2023 16:28 - 22.12.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим