-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Полтавської та Харківської областей (Слобожанський лісовий офіс)
Тендер Prozorro UA-2023-11-02-012874-a
Комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Полтавської та Харківської областей (Слобожанський лісовий офіс) (ДК 021:2015: 71251000-2 Геодезичні послуги у галузях архітектури та будівництва)
Завершена
42 670 692.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 214 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 214 000.00 UAH
Номер:
ffe94af0aa6745f9a9c09857ab6c0276
Внутрішній номер закупівлі:
19498932
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-02-012874-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шевчук Наталія Сергіївна natalia.shevchuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
42 670 692.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.11.2023 16:28 - 22.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2023 16:28 - 25.12.2023 01:00
Аукціон:
26.12.2023 11:25 - 26.12.2023 12:12
Період кваліфікації:
26.12.2023 12:12 - 12.01.2024 13:36
Період завантаження договору:
18.01.2024 00:00 - 28.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴42 670 692.00 комплекс робіт щодо оформлення права постійного користування земельними ділянками за рахунок земель державної власності лісогосподарського призначення для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг, що розташовані на території Полтавської та Харківської областей (Слобожанський лісовий офіс)