-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (шини для транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2023-11-02-006020-a
Торги відмінено
1 218 073.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 100.00 UAH
Період уточнення:
02.11.2023 12:59 - 07.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим