-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (шини для транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2023-11-02-006020-a
Торги відмінено
1 218 073.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 100.00 UAH
Номер:
c41a5cb77185483fbdbc28f7bd1d4340
Внутрішній номер закупівлі:
19492076
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-02-006020-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19477064
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, Аеропорт
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іван Шекун +380443515133 shekun_iv@uksatse.aero http://www.uksatse.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 218 073.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.11.2023 12:59 - 07.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.11.2023 12:59 - 10.11.2023 11:54
Аукціон:
13.11.2023 14:30 - 13.11.2023 14:59
Період кваліфікації:
з 13.11.2023 14:59
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f329dc65ae5e4fb3b52fb5fb144224c5
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
відповідно до службової записки відповідального підрозділу від 15.11.2023 №2.3-03/758/23 щодо скасування закупівлі у зв’язку з необхідністю оновлення технічного завдання, з метою відміни відкритих торгів з особливостями, відповідно до пп. 1 п. 50 Особливостей
Період оскарження:
16.11.2023 12:42 - 27.11.2023 00:00
Дата опублікування:
16.11.2023 12:42
Дата виконання:
27.11.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 218 073.00 ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (шини для транспортних засобів)