• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (шини для транспортних засобів)

Оголошено тендер

1 218 073.00 UAH
Номер: b0d4f3337bf94b3d9d50542e75411fbd
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-02-001868-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
Очікувана вартість: 1 218 073.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (шини для транспортних засобів)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування: 02.11.2023 11:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 218 073.00 UAH