• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Підключення дизельних генераторів з ввідно-розподільчими обліковими пристроями та пристроями АВР у хачорблоці та відділенні неонатології Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»

Завершена

1 250 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 250.00 UAH
Період уточнення: 31.10.2023 16:15 - 05.11.2023 00:00
Відповідь надана

Щодо технічного завдання

Номер: f9e5e08468c74bf482d7df54c5ba2e8c
Дата опублікування: 31.10.2023 18:01
Опис: Шановний Замовнику! Проаналізувавши технічне завдання даної купівлі, виникає ряд питань та уточнень щодо робіт, які вказані: 1. Будь - які, послуги/роботи розраховуються як кошторисні норми України «Настанова з визначення вартості будівництва», у програмному забезпечені АВК - 5. Технічне завдання не відповідає цим нормам, адже складене у довільній формі і немає багатьох вказаних робіт. Відповідно до норм, повинен бути дефектний акт та відомість ресурсів. 2. по ХАРЧОБЛОК: потрібна однолінійна схема для АВР місце розміщення генератора Матеріали для виготовлення системи відводу вихлопних газів: куди потрібно відводити гази - на яку віддаль і чи є проходи крізь стіни ? спосіб прокладання кабелів?? Матеріали для заземлення: які це мають бути матеріал,скільки, який метраж? Засоби кріплення: які це мають засоби кріплення, з якого матеріалу? 3. по ВІДДІЛЕННЯ НЕОНАТОЛОГІЇ: необхідні однолінійні схеми щитів ВРП та РП Матеріали для виготовлення системи відводу вихлопних газів - куди потрібно відводити гази - на яку віддаль і чи є проходи крізь стіни ? спосіб прокладання кабелів Кабель ВВГ 5х1,5 Провід ПВ3 95 Провід ПВ3 6 Провід ПВ3 2,5 ? по стінах на скобах , по штробі з заробленням , в землі , тощо ??? Матеріали для облаштування площадки для встановлення дизельного генератора: які це мають бути матеріали, з чого? Розміри площадки? Матеріали для заземлення: який матеріал і на скільки метраж? 4. і чи правильно розуміємо ми, що це підключення уже існуючого генератора? Тобто, є ряд питань і проблем з кожним пунктом Технічого завдання. Просимо Вас, врахувати всі зауваження, переглянути ТЗ та привести ТЗ відповідно до норм та потреб Замовника. Дякую!
Відповідь: Шановний Учаснику, у відповідь на Ваше запитання повідомляємо наступне: Відповідно до п.21 ст.1 ЗУ «Про публічні закупівлі», послуги - будь-який предмет закупівлі, крім товарів і робіт, зокрема транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідні або дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, найм (оренда), лізинг, а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт, поточний ремонт з розробленням проектної документації; Предметом даної закупівлі, (ідентифікатор UA-2023-10-31-009697-a ) є «ДК 021:2015:45310000-3: Електромонтажні роботи (Підключення дизельних генераторів з ввідно-розподільчими обліковими пристроями та пристроями АВР у хачорблоці та відділенні неонатології Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»)», а саме- послуга. Зазначаємо, що чинне законодавство України в сфері публічних закупівель не покладає імперативного обов’язку на Замовника формувати дефектний акт чи проектно-кошторисну документацію на предмет закупівлі в тому випадку, якщо ним виступає послуга. Відтак, Замовник не зобов’язаний формувати до даного предмета закупівлі, яким виступає послуга, дефектний акт чи проектно-кошторисну документацію. Окрім цього, згідно умов тендерної документації кожен Учасник має можливість відвідати об’єкт, на якому будуть надані послуги, на місці ознайомитися детально з обсягами послуги та відповідно мати можливість максимально точно визначити деталі щодо кожного пункту Технічого завдання, якщо уточнення таких деталей необхідно Учаснику процедури закупівлі, і, зокрема, максимально точно скласти свою тендерну пропозицію.
Дата відповіді: 03.11.2023 15:10