-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підключення дизельних генераторів з ввідно-розподільчими обліковими пристроями та пристроями АВР у хачорблоці та відділенні неонатології Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»
Оголошено тендер
1 250 000.00
UAH
Номер:
a1fa20ac90ed43c5aa6c7a70ddc5a883
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-31-003289-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підключення дизельних генераторів з ввідно-розподільчими обліковими пристроями та пристроями АВР у хачорблоці та відділенні неонатології Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.10.2023 15:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ та кошти від власної господарської діяльності
Сума1 250 000.00 UAH