-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підключення дизельних генераторів з ввідно-розподільчими обліковими пристроями та пристроями АВР у хачорблоці та відділенні неонатології Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»
Тендер Prozorro UA-2023-10-31-009697-a
Завершена
1 250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 250.00 UAH
Номер:
4c56b6ffe8454e63a44911b33a3edafe
Внутрішній номер закупівлі:
19469893
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-31-009697-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996711
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Плєшаков Павло 380322368312 tender.lokl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2023 16:15 - 05.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2023 16:15 - 08.11.2023 01:00
Період кваліфікації:
08.11.2023 01:00 - 10.11.2023 14:01
Період завантаження договору:
16.11.2023 00:00 - 26.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 250 000.00 Підключення дизельних генераторів з ввідно-розподільчими обліковими пристроями та пристроями АВР у хачорблоці та відділенні неонатології Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»