-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту вулиць комунальної власності Самбірської територіальної громади: вул. С.Крушельницької у м.Самборі Львівської області; 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування.Види ремонтів та перелік робіт»
Тендер Prozorro UA-2023-10-30-006551-a
Завершена
1 818 128.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 090.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 090.64 UAH
Період уточнення:
30.10.2023 13:40 - 04.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим