-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту вулиць комунальної власності Самбірської територіальної громади: вул. С.Крушельницької у м.Самборі Львівської області; 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування.Види ремонтів та перелік робіт»
Оголошено тендер
1 818 128.40
UAH
Номер:
6378fe766e18403991342ce5e4318d49
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-30-003375-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Об'єднане
×
-
Код ЄДРПОУ:
37592012
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, Шухевича 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Об'єднане
×
-
Код ЄДРПОУ:
37592012
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, Шухевича 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 818 128.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту вулиць комунальної власності Самбірської територіальної громади: вул. С.Крушельницької у м.Самборі Львівської області; 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування.Види ремонтів та перелік робіт»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.10.2023 13:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту вулиць комунальної власності Самбірської територіальної громади: вул. С.Крушельницької у м.Самборі Львівської області; 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування.Види ремонтів та перелік робіт»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 818 128.40 UAH