-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту вулиць комунальної власності Самбірської територіальної громади: вул. С.Крушельницької у м.Самборі Львівської області; 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування.Види ремонтів та перелік робіт»
Тендер Prozorro UA-2023-10-30-006551-a
Завершена
1 818 128.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 090.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 090.64 UAH
Номер:
e9d674ba577f4dc9861c5b9258463f39
Внутрішній номер закупівлі:
19453514
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-30-006551-a
Замовник:
КП Об'єднане
×
-
Код ЄДРПОУ:
37592012
-
Адреса:
81400, Україна, Львівська область, Самбір, Шухевича 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Страшівський Василь Степанович +380323660010 skpo2018@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 818 128.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.10.2023 13:40 - 04.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2023 13:40 - 07.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
07.11.2023 00:00 - 08.11.2023 14:31
Період завантаження договору:
14.11.2023 00:00 - 24.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 818 128.40 Послуги з поточного ремонту вулиць комунальної власності Самбірської територіальної громади: вул. С.Крушельницької у м.Самборі Львівської області; 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування.Види ремонтів та перелік робіт»