-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
програмне забезпечення для створення документів
Тендер Prozorro UA-2023-10-25-015327-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна (питома вага критерію – 100%).
Завершена
467 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 675.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 675.00 UAH
Період уточнення:
25.10.2023 19:19 - 30.10.2023 00:00
Відповідь надана
Терміни надання акту
Номер:
0c27f23ab8f64881ac8e289763e5f7a6
Дата опублікування:
27.10.2023 10:18
Опис:
Шановний Замовнику!
Просимо передбачити у п. 4.1.3. Договору чіткі терміни надання актів.
Відповідь:
Шановний Учасник! Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, висловлює Вам свою повагу та вдячність за увагу до оголошеної закупівлі. Стосовно Вашого запитання повідомляємо наступне:
Замовник сплачує за користування ПЗ, що зазначено у Додатку 1 до Договору, протягом 7 (семи) робочих днів після підписання акту прийому-передачі ПЗ (далі – Акт), шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, вказаний у Договорі. Постачання ПЗ здійснюється Виконавцем в обсязі та у строк, передбачені у Додатку 2 до Договору.
Відповідно до п. 4 Технічних вимог (Додаток 2 до Договору), Виконавець надає Замовнику ПЗ до 30.11.2023.
Дата відповіді:
27.10.2023 12:06
Відповідь надана
Терміни постачання програмного забезпечення
Номер:
c52fd0432a834bcc881e40aac5063125
Дата опублікування:
27.10.2023 10:12
Опис:
Шановний Замовнику!
Просимо визначити терміни постачання програмного забезпечення після підписання договору.
Відповідь:
Шановний Учасник! Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, висловлює Вам свою повагу та вдячність за увагу до оголошеної закупівлі. Стосовно Вашого запитання повідомляємо наступне:
Відповідно до пункту 2.3 Договору, постачання ПЗ здійснюється Виконавцем в обсязі та у строк, передбачені у Додатку 2 до Договору, а саме виконавець надає Замовнику ПЗ до 30.11.2023.
Дата відповіді:
27.10.2023 12:05
Відповідь надана
Терміни передачі актів
Номер:
a8935df7237540ecbf654479e006f22b
Дата опублікування:
27.10.2023 10:08
Опис:
Шановний Замовнику!
Просимо передбачити у п. 2.2. Договору чіткі терміни передачі актів.
Відповідь:
Шановний Учасник! Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, висловлює Вам свою повагу та вдячність за увагу до оголошеної закупівлі. Стосовно Вашого запитання повідомляємо наступне:
Відповідно до пункту 2.2 Договору, у разі виявлення невідповідності технічним характеристикам або кількості ПЗ у присутності представників обох Сторін складається акт. У такому випадку Виконавець зобов’язується у п’ятиденний термін замінити ПЗ на належне.
Враховуючи вищезазначене, акт складається та підписується в присутності представників обох сторін, та не вимагає його передачі, оскільки кожна сторона отримує по одному із примірників акту.
Дата відповіді:
27.10.2023 12:04
Відповідь надана
Відсутня згода з Клієнтською угодою (Додаток 5)
Номер:
4927b88ca995464999a9a0612e5ad32b
Дата опублікування:
26.10.2023 10:46
Опис:
Доброго дня. Просимо в Проєкті договору Додатку 5 до тендерної документації прописати умови, що вимагаються вендором (Microsoft), а саме: Укладаючи цей Договір Замовник підтверджує, що він ознайомлений і згоден з умовами використання Продуктів Microsoft, які викладені в клієнтській угоді Microsoft на веб-сайті за адресою: https://www.microsoft.com/licensing/docs/customeragreement, умови якої є обов’язкові для Замовника. Погодження угоди, шляхом приєднання, здійснюється Замовником в електронному вигляді.
Відповідь:
Шановний Учасник! Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, висловлює Вам свою повагу та вдячність за увагу до оголошеної закупівлі. Стосовно Вашого запитання повідомляємо наступне:
Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг вже використовуються ліцензії на програмне забезпечення Microsoft 365 за програмою ліцензування Cloud Solution Provider (CSP), які є предметом закупівлі. При першій інсталяції вищезазначеного програмного продукту ми були ознайомлені та погодились з умовами використання продуктів Microsoft, які викладені в клієнтській угоді Microsoft.
Враховуючи вищезазначене, вносити зміни в проєкт договору не має необхідності.
Дата відповіді:
27.10.2023 12:02