• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

програмне забезпечення для створення документів

Оголошено тендер

467 500.00 UAH
Номер: 1d0613052b3c4d49867e538140ce9516
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-23-005558-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
Замовник: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
Очікувана вартість: 467 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: програмне забезпечення для створення документів
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 23.10.2023 17:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума467 500.00 UAH