-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
програмне забезпечення для створення документів
Тендер Prozorro UA-2023-10-25-015327-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна (питома вага критерію – 100%).
Завершена
467 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 675.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 675.00 UAH
Номер:
5ce9ad5bb9a14859bac62369c0223087
Внутрішній номер закупівлі:
19415996
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-25-015327-a
Замовник:
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
×
-
Код ЄДРПОУ:
39369133
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сім’ї Бродських, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шевчук Катерина Павлівна +380442044877 Shevchuk@nerc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
467 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.10.2023 19:19 - 30.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2023 19:19 - 02.11.2023 00:00
Аукціон:
02.11.2023 14:05 - 02.11.2023 14:46
Період кваліфікації:
02.11.2023 14:46 - 15.11.2023 16:15
Період завантаження договору:
21.11.2023 00:00 - 01.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴467 500.00 код ДК 021:2015:48310000-4: Пакети програмного забезпечення для створення документів (програмне забезпечення для створення документів)