-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі ЗОШ №5 за адресою: м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, буд. 40 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)» («Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7)
Тендер Prozorro UA-2023-10-25-011336-a
Завершена
342 552.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 425.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 425.00 UAH
Період уточнення:
25.10.2023 15:23 - 02.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим