• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі ЗОШ №5 за адресою: м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, буд. 40 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)» («Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7)

Оголошено тендер

342 552.00 UAH
Номер: 9ff7006db0fc4b7ca0db2299b83d273b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-25-004246-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 342 552.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі ЗОШ №5 за адресою: м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, буд. 40 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)» («Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 25.10.2023 15:18

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі ЗОШ №5 за адресою: м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, буд. 40 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)» («Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7)
Код ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума342 552.00 UAH