• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі ЗОШ №5 за адресою: м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, буд. 40 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)» («Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7)

Завершена

342 552.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 425.00 UAH
Номер: 93fb85811e2d4c87b1d3871c8885245e
Внутрішній номер закупівлі: 19412001
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-25-011336-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Катерина Некрасова +380626471538 kramgoroo_dz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 342 552.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.10.2023 15:23 - 02.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 25.10.2023 15:23 - 05.11.2023 17:00
Період кваліфікації: 05.11.2023 17:01 - 08.11.2023 08:29
Період завантаження договору: 14.11.2023 00:00 - 24.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴342 552.00 «Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі ЗОШ №5 за адресою: м. Краматорськ, вул. Василя Стуса, буд. 40 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)» («Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7)