-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПродукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче столове І категорії)
Тендер Prozorro UA-2023-10-24-012565-a
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Період уточнення:
24.10.2023 15:42 - 29.10.2023 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим