-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПродукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче столове І категорії)
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
4367f726f4174419a72c24502b6cfcd3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-24-004396-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПродукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче столове І категорії)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
24.10.2023 15:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Яйце куряче столове І категорії
Кількість
50000 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH