• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПродукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче столове І категорії)

Завершена

300 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер: 04e7d06653ca43cbb8a2884bdd024a65
Внутрішній номер закупівлі: 19396664
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-24-012565-a   
Замовник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Контактна особа: Володимир Слободян +380384930785 yonosvita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 300 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.10.2023 15:42 - 29.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій: 24.10.2023 15:42 - 01.11.2023 00:00
Період кваліфікації: 01.11.2023 00:01 - 03.11.2023 15:55
Період завантаження договору: 09.11.2023 00:00 - 19.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴300 000.00 ДК 021:2015 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПродукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче столове І категорії)