-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні лампи розжарення ДК 021:2015 31510000-4 (прожектори світлодіодні Зенітно-Пошукові ручні).
Тендер Prozorro UA-2023-10-24-012168-a
Завершена
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Період уточнення:
24.10.2023 15:31 - 29.10.2023 01:00
Відповідь надана
Щодо характеристик
Номер:
530e46d2b9ad47c1b07d65c3ff0b6ad9
Дата опублікування:
24.10.2023 17:44
Опис:
Шановний замовнику прошу внести зміни до тендерної документації щодо технічних характеристик, які обмежують коло учасників і властиві одному виробнику, що спричинить перевитраті коштів, а саме: 1) Габарити ДШВ-350х200х250 2) Вага прожектора — 1,9 кг 3) Загальна транспортна вага комплекту - 4 кілограми. 4) Оптична система - "SUNRAY"
Відповідь:
Добрий день, вважаємо доцільним внести зміни до тендерної документації відповідно до Ваших рекомендацій і додатково пояснюємо, що посилання на конкретного виробника, тип та конкретну модель товару є обгрунтованим, оскільки за основними якісними та технічними характеристиками товар цієї компанії є таким, що оптимально відповідає вимогам та потребам замовника, а саме військовим частинам міста.
Дата відповіді:
25.10.2023 13:21