• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Прожектори світлодіодні Зенітно-Пошукові ручні.

Оголошено тендер

380 000.00 UAH
Номер: bfe5b9bf70f94ee7a73847cbe8061879
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-24-004236-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Кропивницької міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Кропивницької міської ради
Очікувана вартість: 380 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Прожектори світлодіодні Зенітно-Пошукові ручні.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжарення
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 24.10.2023 15:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума380 000.00 UAH