-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні лампи розжарення ДК 021:2015 31510000-4 (прожектори світлодіодні Зенітно-Пошукові ручні).
Тендер Prozorro UA-2023-10-24-012168-a
Завершена
380 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 900.00 UAH
Номер:
be6aff22bdce4c8eb1b6076628535321
Внутрішній номер закупівлі:
19396258
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-24-012168-a
Замовник:
Виконавчий комітет Кропивницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055251
-
Адреса:
25022, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Миколаївна Чупрун +380963896933 alonachuprun@gmail.com https://kr-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31510000-4 Електричні лампи розжаренняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
380 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.10.2023 15:31 - 29.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2023 15:31 - 01.11.2023 18:00
Аукціон:
02.11.2023 13:28 - 02.11.2023 13:51
Період кваліфікації:
02.11.2023 13:51 - 08.11.2023 10:41
Період завантаження договору:
14.11.2023 00:00 - 24.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴380 000.00 Електричні лампи розжарення ДК 021:2015 31510000-4 (прожектори світлодіодні Зенітно-Пошукові ручні).