-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-10-24-009983-a
Завершена
840 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 400.00 UAH
Період уточнення:
24.10.2023 14:33 - 29.10.2023 01:00
Відповідь надана
Строк дії договору та ціна договору
Номер:
c1faf6f57d41497ebcfd65a8332af18c
Дата опублікування:
26.10.2023 09:52
Опис:
Шановний замовник! Чи бачите ви доцільність внести зміни в договорі в п. 14. Строк дії Договору та інші умови, в п.п. 14.4. Дія цього Договору також припиняється у наступних випадках та викласти поєкт договору в редакції з додаванням пунктів: у разі неприйняття Споживачем запропонованих Постачальником змін до Договору, що викликані змінами регульованих складових ціни (тарифу на послуги з передачі та/або розподілу електричної енергії) та/або змінами в нормативно-правових актах щодо формування цієї ціни або щодо умов постачання електричної енергії.
- відсутня економічна вигода від подальшого виконання умов договору, що неминуче призведе до збитків цієї сторони.
— у разі недотримання однією зі Сторін умов визначення та розрахунку ціни згідно з Додатком 2 до цього Договору;
— у разі застосування до Постачальника санкцій відповідно до Закону України «Про санкції», указів Президента України, якими вводяться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та та інших обмежувальних заходів (санкцій).
Для плідної співпраці та уникнення непорозумінь в майбутньому та для реалізації п.п. 2 та п.п.7 п.14.5. Істотні умови договору про закупівлю, прописати в Додатку 2 до договору порядок визначення та зміни ціни постачання електричної енергії та викласти в такій редакції:
1. Ціна за одиницю Товару (Ц) визначається за підсумками розрахункового періоду (місяця) за такою формулою:
Ц = ( Ца + Тосп + Впост) * 1,2, де:
1,2 – урахування ПДВ (у разі, якщо Постачальник не є платником ПДВ, у формулі замість 1,2 зазначається 1);
Ца – ціна закупівлі електричної енергії на ринку «на добу наперед» (визначена як середньозважена ціна на ринку «на добу наперед» з першого числа місяця до дати розкриття тендерної пропозиції включно).
Для розрахунку за використану електричну енергію Ца - середньозважена ціна купівлі-продажу електричної енергії за результатами торгів на ринку «на добу наперед» за розрахунковий період — повний календарний місяць згідно з інформацією, оприлюдненою Оператором ринку електричної енергії на сайті https://www.oree.com.ua/, грн за 1 кВт*год без ПДВ;
Тосп – ціна (тариф) послуг оператора системи передачі, яка встановлена Регулятором на відповідний розрахунковий період), грн за 1 кВт*год без ПДВ;
Впост – вартість послуг Постачальника, що включає усі витрати Постачальника, які необхідні для виконання Постачальником умов цього Договору, Впост становить _____ грн за 1 кВт*год без ПДВ та не змінюється протягом усього строку дії Договору;
2. Зміна ціни за одиницю товару регламентується щомісячно шляхом укладання додаткових угод, підготовлених відповідно до пункту 1 цього Додатку.
● Зміна ціни на ринку «на добу наперед» підтверджується інформацією з сайту Оператора ринку https://www.oree.com.ua/.
● Зміна тарифів на послуги з розподілу та/або передачі електричної енергії підтверджується постановами Регулятора.
Відповідь:
Ми не вбачаємо за необхідність робити зміни в нашому договорі, оскільки він не перечить чинному законодавству.
Дата відповіді:
29.10.2023 17:21