• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Завершена

840 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 400.00 UAH
Номер: 9a70546ff48340a585e240d34af535ff
Внутрішній номер закупівлі: 19394132
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-24-009983-a   
Замовник: КП Диканський комбінат комунальних підприємств
Контактна особа: Хмара Інна Анатоліївна +380535197751 dikkp.yurist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 840 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.10.2023 14:33 - 29.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій: 24.10.2023 14:33 - 01.11.2023 14:38
Аукціон: 02.11.2023 11:23 - 02.11.2023 11:52
Період кваліфікації: 02.11.2023 11:52 - 03.11.2023 14:03
Період завантаження договору: 09.11.2023 00:00 - 19.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴840 000.00 Електрична енергія