• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

840 000.00 UAH
Номер: bbb62157b40e4dc79d8d1ead38f5040b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-24-003162-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Диканський комбінат комунальних підприємств
Замовник: КП Диканський комбінат комунальних підприємств
Очікувана вартість: 840 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 24.10.2023 13:54

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 105000 кіловат
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума753 600.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума86 400.00 UAH