-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо Код за ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015: ДК 021:2015:09130000-9 — Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2023-10-24-005882-a
Торги відмінено
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Період уточнення:
24.10.2023 11:56 - 29.10.2023 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим