• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельне паливо Код за ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015: ДК 021:2015:09130000-9 — Нафта і дистиляти

Торги відмінено

160 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Номер: ce29e7e3992a42699abc0c6fe9afd3ca
Внутрішній номер закупівлі: 19389980
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-24-005882-a   
Замовник: 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Віталій Фареник +380730282600 irpin_prozoro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.10.2023 11:56 - 29.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій: 24.10.2023 11:56 - 01.11.2023 00:00
Аукціон: 01.11.2023 12:42 - 01.11.2023 13:05
Період кваліфікації: з 01.11.2023 13:05

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 99e38da0998a4765af97501ea5ee6791
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: В процесі формування вартості закупівлі не було враховано вимоги ПКМУ від 2 березня 2022 р. № 178 «Про деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану», за закупівлею було виявлено невідповідність вартісних меж по предмету закупівлі, у зв’язку із відсутністю механізму усунення таких порушень є підстава для прийняття рішення про відміну відкритих торгів
Період оскарження: 03.11.2023 15:27 - 14.11.2023 00:00
Дата опублікування: 03.11.2023 15:27
Дата виконання: 14.11.2023 00:01
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴160 000.00 Дизельне паливо Код за ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015: ДК 021:2015:09130000-9 — Нафта і дистиляти