-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо Код за ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015: ДК 021:2015:09130000-9 — Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
160 000.00
UAH
Номер:
ce1f057bbcc342f085d6f7ed745065ba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-24-002067-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08784946
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. Натана Рибака, буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08784946
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. Натана Рибака, буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо Код за ДК 021:2015 (CPV) «Єдиний закупівельний словник» -ДК 021:2015: ДК 021:2015:09130000-9 — Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.10.2023 11:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума160 000.00 UAH