-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Строп текстильний петльовий СТП-6,0т/6000мм
Тендер Prozorro UA-2023-10-24-003445-a
Вироби з канату, мотузки, шпагату та сітки за кодом CPV за ДК 021:2015 39540000-9 (Строп текстильний петльовий СТП-6,0т/6000мм)
Завершена
56 455.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 282.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 282.28 UAH
Період уточнення:
24.10.2023 10:46 - 29.10.2023 01:00
Відповідь надана
Невідповідність найменування та технічних характеристик предмету закупівлі
Номер:
593621c661364a81869b362b2c421976
Дата опублікування:
26.10.2023 10:37
Опис:
В Додатку 3 найменування товару Строп канатний петльовий СКП-6,0т/6000мм, в характеристиках товару Строп текстильний петлевий СТП. Просимо внести зміни в Додаток 3.
Відповідь:
Доброго дня!
Замовником внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
26.10.2023 10:59