-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Строп текстильний петльовий СТП-6,0т/6000мм
Оголошено тендер
67 746.00
UAH
Номер:
a58a0f7b4dc24edd824deccf8957b61c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-24-001174-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125809
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, Рені, вулиця Дунайська, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125809
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, Рені, вулиця Дунайська, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
67 746.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Строп текстильний петльовий СТП-6,0т/6000мм
Примітки:
Закупівля з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сітки
Дата опублікування:
24.10.2023 10:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума67 746.00 UAH