-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Строп текстильний петльовий СТП-6,0т/6000мм
Тендер Prozorro UA-2023-10-24-003445-a
Вироби з канату, мотузки, шпагату та сітки за кодом CPV за ДК 021:2015 39540000-9 (Строп текстильний петльовий СТП-6,0т/6000мм)
Завершена
56 455.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 282.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 282.28 UAH
Номер:
61de2a42accb49219463f1313c3c77c5
Внутрішній номер закупівлі:
19387504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-24-003445-a
Замовник:
Державне підприємство «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125809
-
Адреса:
68800, Україна, Одеська область, Рені, вулиця Дунайська, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лунгу Тетяна Георгіївна 380671783024 lungu_rmtp@ukr.net http://www.portreni.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
56 455.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.10.2023 10:46 - 29.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2023 10:46 - 01.11.2023 18:00
Аукціон:
02.11.2023 15:29 - 02.11.2023 16:04
Період кваліфікації:
02.11.2023 16:04 - 03.11.2023 10:41
Період завантаження договору:
09.11.2023 00:00 - 19.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴56 455.00 Строп текстильний петльовий СТП-6,0т/6000мм