-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
М’ясо (філе куряче (охолоджене), м'ясо свинини свіже чи охолоджене вищого ґатунку (задня частина), м'ясо яловичина вищого ґатунку охолоджене )
Тендер Prozorro UA-2023-10-23-001025-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загальноприйнятого застосування.
Завершена
84 460.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 422.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 422.30 UAH
Період уточнення:
23.10.2023 09:29 - 28.10.2023 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим