-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
М’ясо (філе куряче (охолоджене), м'ясо свинини свіже чи охолоджене вищого ґатунку (задня частина), м'ясо яловичина вищого ґатунку охолоджене )
Тендер Prozorro UA-2023-10-23-001025-a
Мова тендерної пропозиції – українська. Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад іншою мовою. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загальноприйнятого застосування.
Завершена
84 460.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 422.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 422.30 UAH
Номер:
87e0e2cd50404e7798ce8fe1003519fd
Внутрішній номер закупівлі:
19368440
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-23-001025-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯКУШИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26235309
-
Адреса:
23222, Україна, Вінницька область, Вінницький район, село Якушинці, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грустілін Олександр Олегович 380977361126 yakulic22@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
84 460.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.10.2023 09:29 - 28.10.2023 01:00
Період прийому пропозицій:
23.10.2023 09:29 - 31.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
31.10.2023 00:02 - 02.11.2023 12:26
Період завантаження договору:
08.11.2023 00:00 - 18.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴84 460.00 М’ясо (філе куряче (охолоджене), м'ясо свинини свіже чи охолоджене вищого ґатунку (задня частина), м'ясо яловичина вищого ґатунку охолоджене )