• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

М’ясо (філе куряче (охолоджене), м'ясо свинини свіже чи охолоджене вищого ґатунку (задня частина), м'ясо яловичина вищого ґатунку охолоджене )

Оголошено тендер

84 460.00 UAH
Номер: 6a6b18e06d6f4524a3d9c0fb5436004a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-23-000250-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯКУШИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЯКУШИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 84 460.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: М’ясо (філе куряче (охолоджене), м'ясо свинини свіже чи охолоджене вищого ґатунку (задня частина), м'ясо яловичина вищого ґатунку охолоджене )
Примітки: Для забезпечення харчування в закладах освіти. Продукція повинна відповідати діючим вимогам ДСТУ, Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та іншим вимогам законодавства в сфері обігу харчових продуктів.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 23.10.2023 08:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума84 460.00 UAH