-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів по Трипільській ТЕС за звітні періоди 2022 та 2023 рр.)
Тендер Prozorro UA-2023-10-20-012458-a
Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів по Трипільській ТЕС за звітні періоди 2022 та 2023 рр.)
Завершена
836 667.78
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 200.00 UAH
Період уточнення:
20.10.2023 15:18 - 11.11.2023 00:00
Відповідь надана
Істотні умови договору
Номер:
f5b76ecd87804f08a089c89197f6eb3c
Дата опублікування:
03.11.2023 13:29
Опис:
Добрий день! За результатами вивчення тендерної документації (ТД), зокрема проєкту договору про закупівлю, виникають питання щодо відсутності в цьому проєкті договору певних істотних умов, а саме:
- договір обов'язково має містити умови перегляду розподілу часу та ціни (відповідно до ст. 17 ПКМУ № 959);
- договір має описувати процедуру та вимоги до обґрунтування зміни плану верифікації, розподілу часу, ціни;
- договір має містити вимогу щодо того, що верифікатор має надати безперечні докази того, що перегляд таймінгу і ціни пов'язані саме з відкриттям нових обставин в ході верифікації, які неможливо було встановити на передконтрактному етапі;
- договір має чітко визначати зобов’язання оператора розкрити всю необхідну правдиву та достовірну інформацію та дані (відповідно до п.8 ст. 13 ЗУ 377-ІХ);
- договір має чітко визначати зобов’язання оператора надавати письмові чи усні пояснення, що стосуються аспектів верифікації (відповідно до п.11 ПКМУ №959);
- договір має включати зобов’язання оператора дозволити доступ до технологічних об’єктів та процесів (відповідно до п.8 ст. 13 ЗУ 377-ІХ та п.26 ПКМУ №959);
- договір має включати зобов’язання оператора дозволити НААУ здійснювати спостережувальний аудит за верифікаційною діяльністю на установці (відповідно до п. 8.2.3 Документу із визнання органів з верифікації у системі торгівлі квотами на викиди парникових газів, впровадженою Директивою СТВ ЄС (EA-6/03 M:2013));
- договір має включати правила, які регулюють будь-яке посилання на верифікацію або використання знаків (відповідно до п.10.3 ДСТУ EN ISO/IEC 17029:2020 (EN ISO/IEC 17029:2019, IDT; ISO/IEC 17029:2019, IDT));
- договір має включати зобов’язання верифікатора за необхідності, забезпечити оновлення верифікаційного звіту та опис цього процесу (п.35 ПКМУ №959);
- договір має включати посилання на політику верифікатора, що регулює будь-яку заяву, яку ЗАМОВНИК (клієнт) може зробити із посиланням на проведену верифікацію (відповідно до п.7.1 ДСТУ ISO 14065:2015);
- договір має включати посилання на інформацію про процедуру розгляду скарг та апеляцій (відповідно до п.7.1 ДСТУ ISO 14065:2015);
- договір має містити обсяг робіт та часові рамки верифікації (відповідно до п.8.2.3 IAF Mandatory Document for the Application of ISO 14065:2013 (IAF MD 6)).
Просимо врахувати в проєкті договору про закупівлю вищезазначені істотні умови договору.
Відповідь:
До тендерної документацій будуть внесені відповідні зміни
Дата відповіді:
06.11.2023 14:52