-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів по Трипільській ТЕС за звітні періоди 2022 та 2023 рр.)
Тендер Prozorro UA-2023-10-20-012458-a
Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів по Трипільській ТЕС за звітні періоди 2022 та 2023 рр.)
Завершена
836 667.78
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 200.00 UAH
Номер:
475905144ebc44a48165aa30cf5fe8e5
Внутрішній номер закупівлі:
19362484
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-20-012458-a
Замовник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Українка, вулиця Промислова, 1, місто Українка, Обухівський район, Київська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Орлова Ірина 380457255462 orlova@tptes.centrenergo.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
836 667.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.10.2023 15:18 - 11.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2023 15:18 - 14.11.2023 09:00
Аукціон:
15.11.2023 13:29 - 15.11.2023 13:58
Період кваліфікації:
15.11.2023 13:58 - 22.11.2023 12:01
Період завантаження договору:
28.11.2023 00:00 - 08.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴836 667.78 Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів по Трипільській ТЕС за звітні періоди 2022 та 2023 рр.)