-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів по Трипільській ТЕС за звітні періоди 2022 та 2023 рр.
Оголошено тендер
1 004 001.33
UAH
Номер:
ea3fc28209824038b3403a8b92a571ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-17-000574-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 004 001.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з верифікації звіту оператора про викиди парникових газів по Трипільській ТЕС за звітні періоди 2022 та 2023 рр.
Примітки:
ТпТЕС
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджмент
Дата опублікування:
17.10.2023 09:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 004 001.33 UAH