• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Екскаватор-навантажувач Bobcat B 730 R (або еквівалент)

Завершена

4 394 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 970.00 UAH
Період уточнення: 19.10.2023 15:45 - 24.10.2023 00:00
Відповідь надана

ЩОДО ТЕХНІЧНИХ ВИМОГ.

Номер: 7c1afce6d42b4e3a972ce798729cc458
Дата опублікування: 23.10.2023 16:19
Опис: Шановний Замовник! З метою розширення коло учасників, просимо Вас внести зміни в технічну специфікацію по наступним параметрам: Повна габаритна висота,мм - не більше 3900; Ширина колії по переднім шинам, мм -не меньше 1820; Розмір шин переднього моста, не меньше 12.5-18 та не більше 14.5-20. Дякуємо.
Відповідь: Доброго дня, шановний Учасник. Замовником детально проаналізовано Ваші прохання в частині внесення змін в технічну специфікацію з метою Вашої участі в процедурі закупівлі. Однак, вимушені Вам відмовити в задоволенні вказаних вимог, оскільки технічні параметри до предмета закупівлі були розроблені із врахуванням практичного використання техніки. Беручи до уваги місце зберігання екскаватора-навантажувача, запропоновані Вами розміри, можуть призвести до неможливості зберігання техніки у відведеному для цього місці, що в свою чергу, ставить під сумнів доцільність проведення закупівлі загалом. Окремо наголошуємо, що усі посилання у технічному завданні на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент». У випадку, якщо Учасником буде запропоновано «еквівалент» із іншими характеристиками, а ніж ті, які передбачені у даному додатку – учасник подає додатково порівняльну характеристику та обґрунтування того, що запропонований товар є кращим. Дякуємо за Ваше запитання.
Дата відповіді: 25.10.2023 14:57
Відповідь надана

Щодо договору про надання юридично-консультаційних послуг з Виконавцем

Номер: d31bd446bba84efb950a325344b9443c
Дата опублікування: 23.10.2023 12:59
Опис: Шановний Замовник! Просимо Вас опублікувати договір про надання юридично-консультаційних послуг з Виконавцем, для ознайомлення. Дякуємо
Відповідь: Доброго дня, шановний Учасник. Договір про надання юридично-консультаційних послуг не відноситься до даної процедури закупівлі. У випадку, якщо учасник-переможець погодиться на оплату юридично-консультаційних послуг, такий договір буде надано. Звертаємо Вашу увагу, що учасник-переможець не зобов’язаний здійснювати оплату юридично-консультаційних послуг, а відмова від оплати не створює жодних наслідків для потенційних учасників чи переможця процедури закупівлі.
Дата відповіді: 25.10.2023 14:55
Відповідь надана

Щодо вимог тендерної документації

Номер: ce04f03db4194c428d6e8bf66a494e54
Дата опублікування: 23.10.2023 12:48
Опис: Шановний Замовник! Тендерна документація містить :"Учасник у складі пропозиції повинен надати лист про те, що учасник не має розірваного(их) договору(ів) з причин порушення учасником умов договору(рів) та/або відсутні рішення суду щодо стягнення з учасника неустойки, штрафу або пені по укладеному (ним) договору(ів) за результатами закупівель з початку 2019 року і до моменту подачі ним тендерної пропозиції до даної закупівлі". Надайте розьяснення щодо данного пункту. Ви маєте на увазі, договори, які підписані з Вами, як Замовником, чи договора, які мають інших Замовників? Якщо інших Замовників - то дана вимога є дискримінаційної та такою, що обмежує коло учасників, у яких наявні такі рішення. Звертаємо Вашу увагу на те, що в ст22 чітко зазначено п4) "Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, а також вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним". Дана інформація є Публічною та наявні в системі Прозоро та в Єдиному реєстре судових рішень. Надайте розьяснення Ви навмисно обмежуєте коло учасників вимагая інформацію, яка є Публічною та дискримінаційною. ВИ за такі вимоги тендерної документації бажаете оплату в 7000 грн від учасників?
Відповідь: Доброго дня, шановний Учасник. Метою встановлення даної вимоги є відбір потенційних Учасників закупівлі, які працюють тривалий час на ринку та зарекомендували себе як надійні та порядні постачальники, що здатні в повному обсязі виконати всі взяті на себе зобов’язання та поставити товар, що є предметом закупівлі в терміни, які передбачені тендерною документацією. Дана вимога стосується всіх потенційних Учасників закупівлі. Щодо наявності такої інформації у відкритих реєстрах повідомляємо, що на даний момент частина інформації у відкритих єдиних державних реєстрах є закритою або відображається у обмеженому обсязі, що унеможливлює повну перевірку такої інформації. Замовник жодним чином не обмежує участь в процедурі закупівлі учасників закупівлі, оскільки надання ними такої інформації не буде вважатись дискримінацією чи обмеженням, адже такі учасники відповідально ставлять до взятих на себе зобов’язань та сумлінно виконують умови договору і зможуть підтвердити відсутність відносно себе розірваного(их) договору(ів) з причин порушення учасником умов договору(рів) та/або рішень суду щодо стягнення з учасника неустойки, штрафу або пені по укладеному (ним) договору(ів). Правомірність встановлення даної вимоги додатково підтверджується абзацом 14 пункту 47 Особливостей.
Дата відповіді: 25.10.2023 17:01
Відповідь надана

Щодо вимог тендерної документації

Номер: 9b6fd6df3a0942f486b331519ce6e872
Дата опублікування: 23.10.2023 12:37
Опис: Шановний Замовник! В умовах тендерної документації зазначено: "Замовником торгів укладено договір про надання юридично-консультаційних послуг з Виконавцем, оплата яких може здійснюватися учасником-переможцем торгів. Вартість послуг, що надаються, становить 7 000,00 грн. (сім тисяч грн., 00 коп.). Зазначена сума сплачується після підписання актів виконаних робіт в порядку застосування ст. 6, 511, 512, 528, 627, 636 ЦК України протягом 5 робочих днів на рахунок Виконавця торгів, відповідно до умов укладеної між Замовником та Виконавцем угоди". Просимо Вас надати розьяснення, відповідно до Закону України "Про Публічні закупівлі" передбачено, що: "Стаття 22. Тендерна документація 1. Тендерна документація безоплатно оприлюднюється замовником разом з оголошенням про проведення конкурентних процедур закупівель в електронній системі закупівель для загального доступу шляхом заповнення полів в електронній системі закупівель. Тендерна документація не є об’єктом авторського права та/або суміжних прав". ТЕНДЕРНА ДОКУМЕНТАЦІЯ ПУБЛІКУЄТЬСЯ "БЕЗОПЛАТНО", враховуючі зазначено, чому УЧАСНИК повинен здійснювати оплату за Ваші юридично-консультативні послуги? Сума сплачується після підписання актів виконаних робіт - а за які роботи повинен оплачувати УЧАСНИК ПЕРЕМОЖЕЦЬ, якщо нічого не ЗАМОВЛЯЛ? КРІМ ТОГО відповідно до ст11 Організація закупівельної діяльності замовника 1. Відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа, яка визначається або призначається замовником одним з таких способів: 1) шляхом покладення на працівника (працівників) із штатної чисельності функцій уповноваженої особи як додаткової роботи з відповідною доплатою згідно із законодавством; 2) шляхом введення до штатного розпису окремої (окремих) посади (посад), на яку буде покладено обов’язки виконання функцій уповноваженої особи (уповноважених осіб); 3) шляхом укладення трудового договору (контракту) згідно із законодавством.. ЗАКОНОМ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО "надання юридично-консультаційних послуг". Надайте розьяснення, щодо данного пункту? А також ЗВІДКИ така сума 7 000,00 грн. (сім тисяч грн., 00 коп.) за одну процедуру, надайте калькуляцію, для ознайомлення?
Відповідь: 1. Доброго дня, шановний Учасник. Просимо звернути Вашу увагу, що оплата за надання юридично-консультаційних послуг МОЖЕ здійснюватися учасником-переможцем торгів, а не обов’язково здійснюється учасником-переможцем торгів. Вартість послуг включає не лише розроблення тендерної документації, а включає в себе повний супровід Замовника протягом всього етапу здійснення закупівлі, до виконання договору про закупівлю. Керуючись статтею 22 Закону тендерна документація може містити іншу інформацію, яку Замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Додатково наголошуємо, що дане положення не є антиконкурентним, чи то дискримінаційним, чи таким, що суперечить нормам законодавства у сфері закупівель, оскільки жодним чином не обмежує Ваших прав чи права інших учасників торгів, зокрема, відмова переможця чи учасника від оплати даних послуг не призводить до відмови в участі в торгах чи відхилення тендерної пропозиції учасника чи переможця процедури закупівлі.
Дата відповіді: 25.10.2023 14:53