-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Екскаватор-навантажувач Bobcat B 730 R (або еквівалент)
Оголошено тендер
4 394 000.00
UAH
Номер:
3310565e624e48f1a554549e4099e709
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-10-19-004512-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 394 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Екскаватор-навантажувач Bobcat B 730 R (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
19.10.2023 15:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 394 000.00 UAH