-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Екскаватор-навантажувач Bobcat B 730 R (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2023-10-19-012014-a
Завершена
4 394 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 970.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 970.00 UAH
Номер:
b24ce017b1dc48acbb8b35148ecc753f
Внутрішній номер закупівлі:
19346217
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-19-012014-a
Замовник:
Стрийський міський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
05759310
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, місто Стрий, вул. Нижанківського, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Белей Наталія Леонідівна +380324553113 mkkp@ukr.net http://stryimkkp.ho.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 394 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.10.2023 15:45 - 24.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2023 15:45 - 27.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
27.10.2023 00:03 - 30.10.2023 13:44
Період завантаження договору:
05.11.2023 00:00 - 15.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 394 000.00 Екскаватор-навантажувач Bobcat B 730 R (або еквівалент)