-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Реконструкція системи електропостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області (комунікації)
Тендер Prozorro UA-2023-10-18-014005-a
Реконструкція системи електропостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області (комунікації) (45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)
Завершена
7 584 715.30
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 37 923.58 UAH
мін. крок: 0.5% або 37 923.58 UAH
Період уточнення:
18.10.2023 16:25 - 30.10.2023 00:00
Відповідь надана
Щодо лабораторії
Номер:
8c9ba10fd0b64a92b6ce8d1f7e4bda5f
Дата опублікування:
25.10.2023 11:50
Опис:
ТД пердбачено:
Учасник повинен мати власну чи залучену пересувну вимірювально-настройкову лабораторію (далі – вимірювальна лабораторія).
Чи буде вважатися виконанням вимог ТД наявність електротехнічної вимірювальної лабораторії?
Відповідь:
Уповноваженою особою Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Херсонській області (протокол від 26.10.2023 року №22) розглянуто Ваше запитання від 25.10.2023 року. За результатами розгляду, повідомляємо, що наявність в Учасника електротехнічної вимірювальної лабораторії відповідає вимогам, що встановлені в Додатку 1 до тендерної документації.
Дата відповіді:
26.10.2023 15:27
Відповідь надана
Щодо лабораторії
Номер:
26c036b229824700a73198c0f79cfbe5
Дата опублікування:
25.10.2023 11:39
Опис:
ТД передбачено:
"Учасник повинен мати власну чи залучену пересувну вимірювально-настройкову лабораторію (далі – вимірювальна лабораторія).
Для документального підтвердження наявності вимірювальної лабораторії Учасник надає:
- атестат/свідоцтво про відповідність/свідоцтво про атестацію/ сертифікату про акредитацію, чинного на час розкриття тендерних пропозицій.
У випадку залучення лабораторії Учасник надає:
- договір оренди (залучення тощо) чинний на момент оголошення закупівлі;
- атестат/свідоцтво про відповідність/свідоцтво про атестацію/сертифікату про акредитацію, чинного на час розкриття тендерних пропозицій. "
Якщо на підтвердження наявності лабораторії учасник надасть СЕРТИФІКАТ ПІДТВЕРДЖЕННЯ КОМПЕТЕНТНОСТІ виданий ДП зі стандартизації метрології та сертифікації, замість атестат/свідоцтво про відповідність/свідоцтво про атестацію/сертифікату про акредитацію- чи буде надання такого документу вважатися виконанням умов ТД?
Відповідь:
Уповноваженою особою Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Херсонській області (протокол від 26.10.2023 року №22) розглянуто Ваше запитання від 25.10.2023 року. За результатами розгляду, повідомляємо, що до тендерної документації будуть внесені відповідні зміни.
Дата відповіді:
26.10.2023 15:26
Відповідь надана
Щодо розрахунків
Номер:
57c5227350ce4b2d89911384183cf4a1
Дата опублікування:
25.10.2023 11:12
Опис:
Замовнику, чи потрібно Учаснику при подачі тендерної пропозиції подавати розрахунок договірної ціни з кошторисами у складі своєї тендерної прозиції
Відповідь:
Уповноваженою особою Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Херсонській області (протокол від 26.10.2023 року №22) розглянуто Ваше запитання від 25.10.2023 року. За результатами розгляду, повідомляємо, що кошторисна документація, розроблена в програмному комплексі для формування кошторисів, у форматі PDF та у форматі сумісному з відповідним програмним забезпеченням (imd, ibs, тощо), сформована за результатами аукціону подається Переможцем процедури закупівлі відповідно до п. 6.3. розділу 6 тендерної документації. Учасник в складі своєї тендерної пропозиції надає документи, що передбачені пунктом 3.4. розділу 3 тендерної документації.
Дата відповіді:
26.10.2023 15:26
Відповідь надана
Аналогічний договір
Номер:
ec9b7a0f0ec14b328b02b3d14f0c29c1
Дата опублікування:
23.10.2023 08:28
Опис:
Доброго дня шановний Замовнику. Стосовно попереднього запитання, аналогічним договором важається договір з нового будівництва або реконструкції споруд. В розумінні тендерної документації споруда – це об’єкт класифікований, як інженерна споруда відповідно до ДК 018-2000. Чи правильно ми зрозуміли, що споруди за ДК 018-2000 2214.3, 2224.1, 2224.3 (договори на будівництво або реконструкцію повітряних ліній, кабельних ліній, КТП або вуличного освітлення)?
Відповідь:
Уповноваженою особою Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Херсонській області (протокол від 23.10.2023 року №21) розглянуто Ваше запитання від 23.10.2023 року. За результатами розгляду, повідомляємо, що відповідно до ДК 018-2000:
- 2214.3 Лінії електричні розподільні середньої напруги,
- 2224.1 Місцеві електросилові мережі,
- 2224.3 Трансформаторні станції та підстанції місцевих електромереж
класифіковані, як інженерні споруди. Відповідно до встановленого визначення аналогічного договору, договори на будівництво або реконструкцію повітряних ліній, кабельних ліній, КТП або вуличного освітлення є аналогічними.
Дата відповіді:
23.10.2023 13:55
Відповідь надана
Аналогічний договір
Номер:
9fb4ce05a99e437bbbadf1423eb33617
Дата опублікування:
19.10.2023 12:00
Опис:
Доброго дня шановний Замовнику. Відповідно до умов тендерної документації Додаток 1 учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати аналогічні договори з нового будівництва або реконструкції споруд. Чи вважаються аналогічними договорами в розумінні цієї тендерної документації, договори на будівництво або реконструкцію повітряних ліній, кабельних ліній, або КТП?
Відповідь:
Уповноваженою особою Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Херсонській області (протокол від 19.10.2023 року №18) розглянуто Ваше запитання від 19.10.2023 року. За результатами розгляду, повідомляємо, що відповідно до тендерної документації аналогічним вважається договір, укладений протягом останніх 5 років від дати, що передує даті оголошення закупівлі, предметом якого є виконання робіт з нового будівництва або реконструкції споруд. В розумінні тендерної документації споруда – це об’єкт класифікований, як інженерна споруда відповідно до ДК 018-2000.
Дата відповіді:
19.10.2023 15:56