• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Реконструкція системи електропостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області (комунікації)»

Оголошено тендер

7 584 715.30 UAH
Номер: 455a1b25ce9d472ca8dd346e2975768b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-18-005020-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 7 584 715.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Реконструкція системи електропостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області (комунікації)»
Примітки: «Реконструкція системи електропостачання села Посад-Покровське Чорнобаївської сільської ради Херсонського району Херсонської області (комунікації) (45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач)»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 18.10.2023 15:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума7 584 715.30 UAH